"

Nepřestávejme se hýbat! 

20. 03. 2020 , aktualizace: 23. 03. 2020 Sdílej na SrdceMoravy

Buďme ohleduplní, rozumní a zůstaňme (cvičit) doma

Aktuální situace nám bohužel neumožňuje chodit do fitek, navštěvovat oblíbené lekce, seniorům je doporučeno nevycházet ven vůbec. To však může mít zásadní vliv na náš zdravotní stav. Tělo je totiž stvořeno k pohybu, a pokud jej nemá dostatek, začne časem bolet. Metoda FitPainFree nabízí jednoduché cviky pro odstranění bolestí zad, kyčlí, ramen atd. a zároveň nabízí ideální prevenci proti těmto bolestem.

V rámci této mimořádné situace vám nabízíme živá vysílání 15minutovek FitPainFreezdarma i individuální konzultace, které zvládnete v bezpečí domova.

FitPainFree je jednoduché cvičení, při kterém pochopíte, jak skutečně funguje Vaše tělo. Lektor Vás naučí vědomě a precizně používat každý sval a tak Vám rychle uleví od bolestí a napraví Vaše špatné pohybové návyky.

Je to metoda izolovaného cvičení, která se zaměřuje na jednotlivé svaly tak, aby každý z nich pracoval správně. Pokud je totiž každý sval správně posílen a protažen, nezatěžuje ostatní svaly ani klouby a nic nás nebolí.

Facebook online vysílání

Jsme zodpovědní a jsme doma. To ale neznamená, že si válíme šunky! Vždy v 8:30 a 18:30 se můžeš těšit na lekci s instruktorem FitPainFree. Zapoj rodinu nebo si udělej čas pro sebe a posil tělo i mysl. 3 snadné cviky za 15 minut.

Fit Pain FeeeFit Pain Free

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stačí dát fb stránce FitPainFree "Líbí se mi" a připojit se k online vysílání.

Pokud jej nestihnete, videa můžete přehrát i zpětně.


Jinde na SrdceMoravy