"

Kam v Brně na thajskou masáž

04. 12. 2019 , aktualizace: 05. 12. 2019 Sdílej na SrdceMoravy

Rozmazlujte se thajskou masáží

Přineste si do Brna kus exotiky a zapomeňte na každodenní realitu pod rukama thajského maséra. Uvolnění, zklidnění, úleva a nezapomenutelný prožitek, to vás čeká na thajské masáži. Přijdete si pro masáž, odejdete jako nový člověk. Poukaz na thajskou masáž je výborným tipem na vánoční dárek. Prostě zapomeňte na cennosti a další materiální dary, dnes jsou v módě zážitky. Navíc uděláte něco užitečného pro zdraví svých blízkých. 

Perly ze Šilingráku 

Kdo alespoň čas od času projde nebo projede přes Šilingrovo náměstí, ten nejspíš zná oranžovou ceduli nad vchodem centra Sabai. Ti šťastnější z vás už někdy byli uvnitř. Sabai je totiž tak trochu ráj. Zdejší masérky jsou rodilé Thajky a své profesi opravdu rozumí. Proto se sem lidé často a rádi vrací. Pokud vám poukaz na thajskou masáž vrtá hlavou, zvažte rozhodně nákup u Sabai. Letos totiž rozdávají hned 333 masáží, tak akci nepropásněte. 

Jen coby kamenem dohodil, v budově hotelu Barceló, sídlí Tawan. Z široké nabídky vás možná zaujme medová masáž nebo masáž pomocí nahřátých golfových míčků. I tohle v Tawanu umí. Masážní proceduru si navíc můžete obohatit o malé hotelové wellness se saunou a vodní terapií. A pokud se vám nechce na Šilingrovo náměstí, objednejte si masáž rovnou domů. 

Sladká tečka 

Aroma masáž, royal masáž, nohy, ruce, záda, šíje. Masáže pro dva, masáže pro těhotné. Salony moravské metropole zkrátka nešetří zákazníkovu pozornost. Možností je tu zpravidla požehnaně a ani salon Thajské masáže Brno na Smetanově ulici není výjimkou. Ti z vás, které často trápí bolesti hlavy, ocení speciální antimigrenózní masáž zaměřenou na uvolnění bloků svalů krční páteře a obličeje. Salon je zároveň čokoládovnou, a tak můžete po masáži - ale opravdu až po ní - potěšit své chuťové pohárky některou z lahodných pralinek a výtečnou kávou. 

Thajská masáž? Ne, rovnou lázně! 

Nádherné prostory s designem dle buddhistické tradice, harmonické prostředí a opravdu pestrá nabídka toho, co si můžete přát. To je salon Jasmine v Novém Semilassu. Nejrůznější druhy thajské masáže v podání zkušených terapeutek, které vám dokáží doporučit tu nejvhodnější a nejpřínosnější masáž, jsou samozřejmostí. Pokud patříte mezi náročnější, vyberte si rovnou thajské lázně. Balíčky procedur zahrnují nejkomplexnější péči o tělo, jakou si jen umíte představit.

Je libo čokoládu? 

V masážním salonu Sen Sawan se dočkáte i klasických thajských masáží. Zvláštní pozornost si však podle nás zaslouží jednak stále více populární metoda, která využívá lávových kamenů. Ty umí na dlouhou dobu kumulovat teplo, v chladném zimním období jsou tedy ideálním prostředkem, jak prohřát celé tělo. Dokonce se tu můžete nechat masírovat čokoládou. Nejde o žádný nesmyslný rozmar. Kakao obsahuje řadu prospěšných látek, masáž čokoládou detoxikuje a zabraňuje stárnutí pokožky. A vyplavuje endorfiny. Zkrátka samá pozitiva. Jen nakonec počítejte se sprchou. 

Zdraví, krása, relax 

Už máte svůj dárkový poukaz? Nebo přemýšlíte, zda je thajská masáž pro vás to pravé ořechové? Možná to rozsekne náš průvodce thajskou masáží.

 

Foto: sabaibrno.cz, tawan.cz, jasminespa.cz, thajskemasazebrno.cz, thajske-masaze-brno.cz


Jinde na SrdceMoravy