"

Nevíte, co pod stromeček? Nadělte svým nejbližším poukaz!

17. 12. 2019 Sdílej na SrdceMoravy

Už jsme o tom jednou psali. Materiální dárky ztrácí na popularitě, naopak zážitky jsou stále žádanější a Češi za ně meziročně utrácejí víc a víc peněz. Jak pestrá je paleta “poukazových” vánočních dárků, kterou nabízí Brno? Velmi pestrá, jako obvykle. Možností je fůra. Zavděčíte se masáží, motivací ke sportu, výtvarným kurzem i degustací kvalitního alkoholu. 

Thajská masáž, exotika uprostřed velkoměsta 

V Sabai u Šilingrova náměstí na vás stále čekají volné vstupy na thajskou masáž. Když nakoupíte poukázky za určitou částku, získáte i tři masáže dle vlastního výběru! V Sabai provádějí masáž odbornice na slovo vzaté. Ať už někoho z vašich blízkých trápí všemožné tělesné bloky, přetížení, nebo jim chcete jen tak dopřát víc jak hodinu luxusního hýčkání, neváhejte, kupujte. Thajská masáž nikdy neomrzí a nikdy jí není dost, kdo ji alespoň jednou vyzkoušel, ten nám musí dát za pravdu. 

Sportovní oblečení? Ale kdo to má pak vyměňovat 

Když máte doma dobré běžecké boty, perfektní funkční prádlo a perfektně padnoucí větrovku, zbývá už jen málo prostoru pro výmluvy. Kdo se může hýbat a má se v čem hýbat, ten se prostě hýbat musí. Jenže nepadnoucí dárky jsou postrachem všech, kteří nemají své blízké zcela “v oku”. V Go2Sport s tím počítají a na požádání vám vystaví poukázku na libovolnou částku. Obdarovaný si pak přijde vybrat oblečení přesně na míru a dle vlastního gusta. 

Sbohem posvátečnímu špeku 

Novoroční boj s povánočními kily čeká mnohé z nás. Pravidelným outdoorovým aktivitám počasí zpravidla nepřeje. Nevadí. Spinning se dá naštěstí dělat i pod střechou. Co takhle poukázka na pět, deset nebo dokonce dvacet sálových lekcí v prvním oficiálním SPINNING® studiu u nás. 

Kreslit může každý. Úplně každý 

Žena malého vzrůstu a obrovské energie. Tak by se mohla představovat Žaneta Zieglerová, zakladatelka ateliéru ArteSvět. Nadělte svým blízkým radost z kresby suchým pastelem, malby akvarelem nebo tvorby koláže. V nabídce jsou i společné kurzy pro maminky s dětmi. A že vaši drazí tvrdí, že neumí kreslit ani malovat a nikdy je to nikdo nenaučí? Tvrdili to i ti ostatní. Dokud nepotkali Žanetu. 

Degustace pro rumomilce 

Máte rádi rum? Nebo snad váš dědeček nebo tatínek? A kdo říká, že rum je jenom pro chlapy? Poukázkou na rumovou degustaci v Cubana Baru potěšíte každého, kdo obvykle při zmínce tohoto lahodného tmavého moku zpozorní. Garantujeme nabitý program, vzdělanou obsluhu, pestrý výběr a - po konzumaci všech sedmi vzorků - i mimořádně dobrou náladu. 

 


Jinde na SrdceMoravy