"

8. ročník CHILLIBRANÍ bude!

21. 07. 2020 , aktualizace: 10. 09. 2020 , akce již proběhla Sdílej na SrdceMoravy

Akce proběhne jako přátelské setkání milovníků chilli a hot food v Björnsonových sadech u Piknik Boxu. Bez vstupného a s omezeným programem.

Proč jsme tak rozhodli?

Zdraví všech návštěvníků i pořadatelů festivalu je pro nás tím nejdůležitějším. S ohledem na stoupající počty případů i omezení, která jsou pro konání hromadných akcí platná, raději s uspořádáním Chillibraní tak, jak ho znáte, rok počkáme. Navíc se může stát, že se současná nařízení do září ještě více zpřísní a my bychom akci museli na poslední chvíli rušit, což rozhodně nechceme. 

Letošní termín 5. září 2020 si necháme.
Aby ti největší chillinadšenci nepřišli úplně zkrátka, vymysleli jsme náhradní řešení. Letos akci pojmeme jako malé setkání příznivců chilli, tedy MiniChillibraní . V Björnsonových sadech zařídíme pár stánků s pivem, jídlem, chilli specialitami a k zakoupení budou také luxusní tématická trička, kšiltovky a podobně. 

Zkrátka se potkáme, poklábosíme o letošní úrodě a klidně můžeme společně popřemýšlet, jak udělat Chillibraní 2021 opravdu nezapomenutelným. Datum letošní akce zůstává stejné. Tedy sobota 5. 9. 2020. Místo se mění na Björnsonův sadBrnoVstupné bude zdarma.

Soutěž o nejlepšího Chilližrouta proběhne.
Počet míst v soutěži však bude omezen na 10 osob (8 v předregistraci, 2 na místě) a bude menší počet kol. Za soutěž se nebude vybírat startovné. Registrace bude znovu vyhlášena na našich sociálních sítích.

Nově chystáme merchandising.
V průběhu srpna přibude na webu www.chillibrani.cz novinka.
Merchandising. Tedy sekce, kde bude možné zakoupit předměty pro opravdové chilli nadšence – trička, čepice, zástěry a podobné věci s unikátním HOT designem.

Vstupenky vracíme!
Peníze za SMSticket vstupenky, které byly prodány v rámci předprodeje, vrátíme na účty, ze kterých se platily!

Děkujeme za pochopení i podporu. Věříme, že Chillibraní nadále zachováte přízeň a společně s námi se budete těšit na další velký ročník, který proběhne v sobotu 4. 9. 2021.

Chilli zdar! 🌶🖤

 


Jinde na SrdceMoravy