"

Vánoční dárky na poslední chvíli? Jde to i bez obav a rizika

17. 12. 2018 , aktualizace: 23. 10. 2019 Sdílej na SrdceMoravy

Kniha pod stromeček prostě patří. Nevíte, kde si z nepřeberného množství různých knih vybrat? Skvělá možnost je Knihkupectví Academia přímo na náměstí Svobody. Dárek určitě udělá radost. Za nákup navíc ušetříte. Do 24. prosince koupíte knížky s 15 % slevou. Tituly z nakladatelství Academia získáte dokonce se slevou 20 %. 

Pivo i rumy 

Mají Vaši blízcí rádi rumy? Pak je ideální dárek některý z poukazů baru Cubana. Pod stromeček můžete nadělit poukaz na degustaci rumů i na útratu v baru.

Skvělý dárek se najde i pro milovníky piva. Darovat svým blízkým můžete poukaz do světoznámé pivnice Na Stojáka.

Oblečení do společnosti i na trénink

Máte doma muže, který chce vypadat dobře a má rád společenské oblečení? Pak už nemusíte o dárku déle přemýšlet. Kupte mu poukaz na oblek na míru nebo vouchery na košile či společenské kalhoty. Pořídit můžete i speciální vánoční sety. Pěkně sladěnou košili a kravatu nebo pánský pásek a peněženku. 

Sportovcům můžete udělat radost poukázkami do obchodu Go2Sport. Vaši blízcí si tam vyberou funkční a skvěle vypadající oblečení od předních výrobců. Hodnota poukázky je čistě na Vás. Dárek se tak hodí pro lidi z práce i členy rodiny. 

I nákup může být radost

Chcete lidem vykouzlit úsměv na tváři při rozbalování dárku pod stromečkem, i si udělat radost při nákupu? Pak běžte do květinářství Galerie Brno. Mají tam krásnou vánoční výzdobu a můžete v největším brněnském květinářství vybrat různé doplňky nebo květiny. 

Po předvánočním shonu relax nejen v teple domova

Masážní salon Sabai si pro vás připravil na Vánoce dárkové poukazy, navíc za nákup poukazu na thajskou masáž, sami obdžíte masáž jako dárek.

 

Tak štastné a veselé Vánoce.

 


Jinde na SrdceMoravy