"

Letošní festival BRNO V POHYBU bude opravdovou OSLAVOU zdraví a pohybu

24. 03. 2020 , aktualizace: 26. 03. 2020 Sdílej na SrdceMoravy

Milí sportovní přátelé a fanoušci zdravého životního stylu,

karanténa, roušky, zavírání volnočasových center a sportovišť, zákaz veškerých kulturních akcí, tyto skutečnosti aktuálně nenahrávají žádné plánované sportovní akci.

Festival Brno v pohybu je naplánován na 16. 5. 2020

Přejeme si, aby „to vyšlo“, však s ohledem na bezpečnost.

Máme také záložní variantu

Pokud by vláda prodloužila stav nouze na dobu, kdy by nebylo možné festival v původním termínu uskutečnit, zorganizujeme jej v nejbližším možném termínu.

„Tak či tak, bude letošní festival Brno v pohybu opravdovou oslavou zdraví, pohybu a sportu“, řekl k aktuální situaci ředitel festivalu Roman Vágner.

Mezitím přineseme pohyb a zdraví přímo do obýváku!

Všichni souzníme s myšlenkou „pohybem ke zdraví“.

Brno v pohybu je filozofie zdravého životního stylu – jako protiváha dnešnímu uspěchanému způsobu života inspiruje a motivuje děti i dospělé k pohybu, sportu a vědomému odpočinku. Vzhledem k situaci jsou tato témata důležitější než kdy před tím.

Naším posláním nyní, než přijde čas pro samotný festival, je inspirovat naše fanoušky a vás – čtenáře časopisu SrdceMoravy.cz – právě v těchto tématech.

Chceme vám zpříjemnit čas strávený v obýváku pozitivním a užitečným čtením, které vám bude zároveň inspirací teď i v lepších dobách.

Sledujte blog Brnovpohybu.cz v časopisu SrdceMoravy.cz

Blog Brnovpohybu.cz je vaším sportovním parťákem a inspirací pro zdravý životní styl. Najdete zde tipy, jak si aktuálně doma zacvičit, protáhnout svaly, posílit kondici a žít zdravě. Na blogu se také dozvíte veškeré novinky letošního festivalu. Představíme vám jeho ambasadory a významné hosty. A navíc pro vás na blogu připravíme spoustu skvělých a zdravých soutěží ;-)

S pozdravem
Pojďte do toho s námi. Žijte Srdcem!

O festivalu:
Brno v pohybu 2020 - festival zdraví, pohybu a sportu pro celou rodinu                                                         


Jinde na SrdceMoravy